Loading...
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 238 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
Jednoduše vybráno, objednáno, zaplaceno a rychle doručeno. Za mě spokojenost.
★ ★ ★ ★ ★
Ján B.
Děkujeme. Nákup byl v pořádku.
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.

Fóliové balónky jsou velmi pestré, lze je často nalézt při oslavách narozenin, na maškarních karnevalech, v mateřských školách a při dalších příležitostných akcích, včetně venkovních slavností.
Fóliový balónek se obvykle plní héliem, takže se vznáší ve vzduchu, ale můžete také pořídit balónky na tyčce nebo je naplníte vzduchem, ve formě velkých čísel nebo malých, vtipných figurek. Nabízíme vám obří fóliový balonek v podobě princezny Elsy z pohádky Ledové království, kterou zbožňují snad všechny holčičky na světě. Rozměry balónku jsou 144 x 88 cm.

Výrobní společnost
Riethmüller Europe GmbH
Dettinger Straße 148 73230 Kirchheim/Teck
sales@riethmueller.com
www.riethmueller.com

Soubory ke stažení

Technické parametry

Kategorie: Balónky pohádky a filmy
Ledové království
Princezna Elsa
Výrobce Amscan
EAN 013051530679
Kód produktu 110087

Recenze

Naprosto dokonalý.
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty Frozen

Silikonová forma na čokoládu – sněhové vločky 3,5-2,5 cm - Silikomart

Silikonová forma na přípravu 14ti čokoládek ve tvaru různých druhů sněhových vloček.

200 Kč

Skladem 5 ks

Perníčková omalovánka Frozen 55g - I LOVE CAKES

Perníčková omalovánka Frozen. Balení 55 g.

120 Kč
218.2 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Papírové ubrousky Frozen 20ks - Procos

Dolaď pohádkovou oslavu s papírovými ubrousky Ledové království Frozen, které přinesou na slavnost

66 Kč

Skladem > 10 ks

Cukrové zdobení sněhové vločky 30g - Kovandovi

Zdobení cukroví a dortů je s tímto zdobením v podobě sněhových vloček. Ozdobit můžete vaše výrobky dl

46 Kč
153.3 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Ubrus na stůl 180x120cm Frozen - Procos

Plastový ubrus na stůl Frozen. Rozměry 180 x 120 cm.

129 Kč

Skladem poslední 3 kusy

Cukrové vločky, bílé 9mm 40g -

Cukrové sypání ve tvaru sněhových vloček v bílé barvě.

81 Kč
202.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Balónek jednoduše nafouknemte pomocí:

Helium do balónků 50 - 13,4l - Brogaz

Hélium do balónků 50 - 13,4 l

651 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 20 - 5l - Brogaz

Hélium do balónků 20 - 5 l

385 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 30 - 7l - Brogaz

Hélium do balónků 30 - 7 l

427 Kč

Skladem > 10 ks

Ruční pumpa na nafukování balónků vzdcuhem - Alvarak

Ruční pumpa na rychlé a snadné nafukování balónků.

58 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 30 - 7l + 30ks balónků - Brogaz

Hélium do balónků 30 - 7 l + 30 ks balónků

501 Kč

Skladem > 10 ks

Helium do balónků 50 - 13,6l + 50ks balónků - Brogaz

Hélium do balónků 50 - 13,6l + 50 ks balónků

756 Kč

Skladem 4 ks